در حال بارگزاری

#ما پله های اول را با شما هستیم

We are the first steps with you

 به عنوان یک مشاور امین در حوزه راه اندازی کسب و کار و امور اداری  افتخار داریم که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکتها و سایر مشاوره های کسب و کار، ثبت برند شرکت و برندسازی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما را یکجا در اختیارتان قرار می دهد.

خدمات حوزه ثبتی

خدمات ثبتی ما عبارتند از 1- ثبت شرکت 2- ثبت برند3- ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات

ممکن است موسسین تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند که این تغییرات باید بطور رسمی و قانونی توسط اداره ثبت شرکتها بررسی و تایید شود و در روزنامه آگهی شود

ثبت برند

تولید کنندگان و صاحبان مشاغل همواره برای محصولات خود، اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف ، شناخته و مطرح می شود.

ثبت شرکت

ما سعی می کنیم که تمامی خدمات را آنلاین و در کمترین زمان بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکتها یا سایر ادارات، با بهترین راه کارها به انجام برساند.

پلن ها

پلن خود را انتخاب کنبد

برنز

تومان 1.990.000 3 ماه پشتیبانی

ثبت شرکت ، کد اقتصادی

نقره

تومان 3.990.000 2 ماه پشتیبانی

ثبت شرکت ، ثبت برند

طلایی

تومان 6.990.000 2 ماه پشتیبانی

ثبت شرکت ، ثبت برند ، کد اقتصادی

الماس

تومان 9.990.000 3 ماه پشتیانی

ثبت شرکت،برند، کارت بازرگانی و اقتصادی

#حوزه برگزاری رویداد

هوشمندانه تر گام بردارید

اولویت اصلی ما اشتغال و کارآفرینی برای نیروی کارجوان در این بخش است. شايان ذكر است مديريت و کادر شرکت با بهره مندي از سال ها تجربه در امر برگزاري رویدادها و سمينارها و همايشهاي تراز اول كشور، تجربيات گرانبهايي را در زمينه برگزاري رویدادها و همايشهاي گوناگون اندوخته است.

تشریفات

افتخار همکاری با کادری مجرب در امر برگزاری و اجرای کلیه امور تشریفات و پذیرایی داخلی و بین المللی برای ما امکان ارائه خدمات رسانی در بالاترین سطح کیفی را فراهم نموده است:

برگزاری نمایشگاه

حوزه برگزاری رویداد پارکو با در دست داشتن تجربه و امکانات لازم در زمینه برگزاری همایش پیشنهادهای ویژه ای برای شما عزیزان دارد

برگزاری همایش

ما به صورت کاملا حرفه ای و همگام با استانداردهای جهانی، به عنوان مجری برگزاری کنفرانس، سمینار، همایش و کنگره علمی در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی فعالیت گسترده ای در سراسر کشور داشته است.

برگزاري نمايشگاه بین المللی فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبدخوشحاليم كه با بيش از 8 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشد.