در حال بارگزاری

#درست همینجا ، درست همین حالا ؛ وقتشه

دایرکتوری کسب و کار و کاریابی

پارکو جاب بعنوان ارائه دهنده خدمات کاریابی و استخدام، سیستم هوشمند انطباق، رزومه ساز، تست‌های خودشناسی، ارتقای توانمندی‌ها به کمک پیشنهاد دوره‌های آموزشی و همکاری با معتبرترین سازمانها برای استخدام از ویژگی‌های متمایز پارکو جاب‌ است.

خدمات پارکو جاب در یک نگاه

خودشناسی

با آزمونهای خودشناسی پارکو جاب، خودتان را بشناسید.

ارتقا توانمندی‌ها

در بخش توانمندتر شو، توانمندی ها و مهارتهای خود را ارتقا دهید.

آشنایی با شرکتهای معتبر

شرکتهای معتبر ایرانی را بشناسید و از ویژگی ها و مزایای آنها آگاه شوید.

ارسال رزومه

از جدیدترین فرصتهای شغلی سازمانها مطلع شده و برای آنها رزومه بفرستید.

ساخت رزومه حرفه ای

با رزومه ساز پارکو جاب، یک رزومه استاندارد به زبان فارسی بسازید.

استخدام موفق

در بهترین سازمانهای ایران استخدام شوید.

سیستم هوشمند انطباق

سیستم هوشمند انطباق به شما کمک خواهد کرد تا میزان سازگاری رزومه با شاخص های مورد نظر کارفرما را ببینید و برای موقعیتهایی رزومه بفرستید که شانس استخدام بالاتری دارید.

مورد اعتماد بهترین سازمان‌های ایران

دسترسی به موقعیتهای شغلی معتبرترین سازمانهای ایران و استخدام در آنها مهمترین تمایز جاب‌ویژن است.

رزومه ساز دوزبانه و استاندارد

اولین بار این رزومه شماست که به جای شما با کارفرما حرف می‌زند! با استفاده از رزومه ساز دو زبانه جاب‌ویژن، رزومه ای استاندارد و در عین حال زیبا برای خود بسازید. نکته منحصربفرد این رزومه ساز، تکمیل همزمان اطلاعات رزومه انگلیسی و فارسی بصورت خودکار است.

خودشناسی

قبل از اینکه به دنبال شغل مناسب بگردید، باید خود را بشناسید. جاب‌ویژن به کمک معتبرترین آزمون‌ها و با ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی، به شما کمک می‌کند تا به شناخت دقیق‌تری از ویژگی‌های شخصیتی، علائق شغلی، هوش هیجانی (EQ) و سایر جنبه‌های هوش مثل حل مساله و قدرت تحلیل و استدلال خود برسید.

هوشمندترین سیستم پیشنهاد و اطلاع‌رسانی

جاب‌ویژن با استفاده از هوش مصنوعی (AI)، عملکرد شما را در سیستم رصد کرده و بر همین اساس، آگهی‌های شغلی مرتبط با شما را از طریق پنل کاربری وبسایت، ایمیل، ربات تلگرام و در برخی موارد پیامک و نوتیفیکیشن به شما پیشنهاد می‌کند.

بستری برای ملاقات با مدیران شرکت ها

اولین بار این رزومه شماست که به جای شما با کارفرما حرف می‌زند! با استفاده از رزومه ساز دو زبانه جاب‌ویژن، رزومه ای استاندارد و در عین حال زیبا برای خود بسازید. نکته منحصربفرد این رزومه ساز، تکمیل همزمان اطلاعات رزومه انگلیسی و فارسی بصورت خودکار است.

امکان معرفی کامل خود به کارفرما

در جاب‌ویژن میتوانید علاوه بر رزومه، اطلاعات بیشتری از خودتان به کارفرما ارائه کنید تا شانس استخدام بیشتری داشته باشید. نتیجه آزمونهای استاندارد استخدامی، نمونه کار‌، معرفی صوتی از توانمندی‌هایتان، تلفن مدیران و همکاران سابق و نیز نامه اختصاصی برای سازمان، امکاناتی است که جاب‌ویژن برای شما در نظر گرفته تا بهتر خود را به کارفرما معرفی کنید.

قوی‌ترین شبکه‌ اجتماعی در بین سایت‌های کاریابی

بیش از 200 هزار متخصص، لینکدین، تلگرام، اینستاگرام و توییتر جاب‌ویژن را دنبال می‌کنند.

توانمندتر شو

برای استخدام در سازمان‌های معتبر، باید مهارت‌هایی به رزومه خود بیافزایید. جاب‌ویژن با همکاری بهترین موسسات آموزشی ایران، دوره‌های آموزشی مفیدی به شما معرفی می‌کند. بعد از شرکت در این دوره‌ها، مدالی در کنار رزومه شما قرار می‌گیرد که شما را در بین رزومه‌ها متمایز و بالاتر از بقیه به کارفرماها نمایش می‌دهد. حالا می‌توانید در رقابت، پیروز شده و بهتر استخدام شوید.

سوالات متداول درباره‌ی استخدام از طریق پارکو جاب

معتبرترین سازمان‌های سراسر کشور همچون ایرانسل، اسنپ، همراه اول، ایرانخودرو، سایپا، سیناژن، صنایع غذایی میهن و ...، آگهی‌های استخدامی خود را در سایت job vision منتشر می‌کنند و در حال حاضر، بیش از هشت هزار آگهی استخدامی فعال در سایت جاب ویژن وجود دارد.

خیر. ساخت یک رزومه‌ی حرفه‌ای و جامع در پارکو جاب به صورت رایگان انجام می‌شود و شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، فرصت‌های شغلی مناسب خود را در سایت بیابید و به صورت کاملا رایگان، برای آن‌ها، رزومه ارسال کنید.
 
شما پس از ساخت رزومه با استفاده از رزومه‌ساز پارکو جاب، می‌توانید تنها با یک کلیک آن را برای فرصت‌های شغلی مناسبتان ارسال نمایید.