در حال بارگزاری

#ما پله های اول را با شما هستیم

We are the first steps with you

 به عنوان یک مشاور امین در حوزه راه اندازی کسب و کار و امور اداری  افتخار داریم که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکتها و سایر مشاوره های کسب و کار، ثبت برند شرکت و برندسازی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما را یکجا در اختیارتان قرار می دهد.

خدمات حوزه ثبتی

خدمات ثبتی ما عبارتند از 1- ثبت شرکت 2- ثبت برند3- ثبت تغییرات شرکتها

ثبت تغییرات

ممکن است موسسین تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند که این تغییرات باید بطور رسمی و قانونی توسط اداره ثبت شرکتها بررسی و تایید شود و در روزنامه آگهی شود

ثبت برند

تولید کنندگان و صاحبان مشاغل همواره برای محصولات خود، اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف ، شناخته و مطرح می شود.

ثبت شرکت

ما سعی می کنیم که تمامی خدمات را آنلاین و در کمترین زمان بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکتها یا سایر ادارات، با بهترین راه کارها به انجام برساند.

پلن ها

پلن خود را انتخاب کنبد

برنز

1.990.000 3 ماه پشتیبانی

نقره

3.990.000 2 ماه پشتیبانی

طلایی

6.990.000 2 ماه پشتیبانی

الماس

9.990.000 3 ماه پشتیانی

#حوزه برگزاری رویداد

هوشمندانه تر گام بردارید

اولویت اصلی ما اشتغال و کارآفرینی برای نیروی کارجوان در این بخش است. شايان ذكر است مديريت و کادر شرکت با بهره مندي از سال ها تجربه در امر برگزاري رویدادها و سمينارها و همايشهاي تراز اول كشور، تجربيات گرانبهايي را در زمينه برگزاري رویدادها و همايشهاي گوناگون اندوخته است.

تشریفات

افتخار همکاری با کادری مجرب در امر برگزاری و اجرای کلیه امور تشریفات و پذیرایی داخلی و بین المللی برای ما امکان ارائه خدمات رسانی در بالاترین سطح کیفی را فراهم نموده است:
exhibition-1-561280

برگزاری نمایشگاه

حوزه برگزاری رویداد پارکو با در دست داشتن تجربه و امکانات لازم در زمینه برگزاری همایش پیشنهادهای ویژه ای برای شما عزیزان دارد
۵۰۴۴۵۳-۲۰۰

برگزاری همایش

ما به صورت کاملا حرفه ای و همگام با استانداردهای جهانی، به عنوان مجری برگزاری کنفرانس، سمینار، همایش و کنگره علمی در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی فعالیت گسترده ای در سراسر کشور داشته است.

برگزاري نمايشگاه بین المللی فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبدخوشحاليم كه با بيش از 8 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشد.